Bu internet sitesi markalardan bağımsız özel servis hizmeti sunmaktadır. Yetkili servis değildir.
Markadan Bağımsız Özel Servis1 Ağustos 2026Çaybaşı/Ordu
Özel Teknik Servis Hizmeti

Çaybaşı Uğur Servisi

0 850 307 34 38

Çaybaşı Uğur Servisi İletişim Bilgileri

📱 Çaybaşı Uğur Servisi Telefonu0 850 307 34 38
🛠️ Servis TipiÖzel Servis | Yetkili servis değildir. Garantisi bitmiş cihazlara hizmet vermektedir.
🌍 Çaybaşı Uğur Servisi AdresiÇaybaşı/Ordu
⌛ Ortalama Servis Süresi60 dakika
⏰ Çalışma Saatleri09:00–20:00
Servis Yorumu★★★★★5.0 (✅ 183 Değerlendirme)
📅 Güncellenme Tarihi01.08.2026
Çaybaşı Uğur Servisi olarak Çaybaşı/Ordu bölgesinde Çaybaşı Uğur cihazları için markadan bağımsız özel teknik servis hizmeti sunulmaktadır. Çaybaşı genelinde Çaybaşı Beyaz Eşya Servisi sayfasından tüm teknik servis hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca Çaybaşı Arçelik Servisi hizmetimiz de sunulmaktadır. Firmamız herhangi bir üreticinin yetkili servisi değildir; garantisi sona ermiş veya kullanıcı talebiyle özel servis hizmeti istenen Uğur marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, klima ve televizyon için yerinde arıza tespiti, periyodik bakım, montaj, demontaj ve onarım işlemleri gerçekleştirilmektedir. Servis sürecimiz telefon ile iletişime geçmenizle başlar; 0 850 307 34 38 numaralı hattımızdan randevu oluşturduğunuzda adresinize yönlendirilen teknisyenimiz cihazınızdaki arızayı yerinde analiz eder, gerekli müdahaleyi ve varsa yedek parça ihtiyacını sizin onayınızla netleştirir. Onay alınmadan kapsam dışı işlem yapılmaz; fiyatlandırma şeffaf biçimde paylaşılır ve işlem sonrası yapılan işçilik firmamız tarafından garanti altına alınır. Çaybaşı/Ordu bölgesinde ulaşım planlaması yapılarak aynı gün servis imkânı sunulmaya çalışılır; acil arıza bildirimlerinde öncelikli randevu oluşturulur. Beyaz eşya arızalarında su kaçağı, çalışmama, aşırı ses, koku, soğutma veya ısıtma performans düşüklüğü, ekran veya panel kaynaklı görüntü sorunları, su almama, sıkmama, program yarıda kalma gibi şikâyetler sık karşılaşılan problemler arasındadır. Kombi servislerinde ateşleme hatası, petek ısınmama, basınç düşmesi, sıcak su gelmemesi; klima servislerinde soğutmama, gaz kaçağı şüphesi, koku, su damlatma ve uzaktan kumanda arızaları; buzdolabı servislerinde kompresör, termostat, fan ve gaz dolumu gerektiren durumlar deneyimli ekibimiz tarafından kontrol edilir. Arçelik, Beko, Bosch, Siemens, Samsung, LG, Profilo, Altus, Ariston, Vaillant, Demirdöküm, Daikin, Mitsubishi ve onlarca farklı markada model bazlı müdahale yapılmaktadır. Uğur cihazlarında model uyumlu yedek parça temini mümkün olduğunca aynı gün sağlanır; cihazınızın seri numarası ve arıza kodu teknisyen tarafından kayıt altına alınır. Periyodik bakım hizmetleri cihaz ömrünü uzatır; kombi ve klima bakımlarında filtre temizliği, basınç kontrolü, gaz seviyesi ölçümü, petek temizliği ve genel güvenlik testleri uygulanır. Çamaşır ve bulaşık makinelerinde pompa, motor, rezistans, kapak kilidi, su giriş valfi ve elektronik kart arızaları; televizyonlarda panel, güç kartı, LED aydınlatma ve görüntü kartı kaynaklı sorunlar yerinde veya servis merkezine alınarak çözüme kavuşturulabilir. Çaybaşı Uğur Servisi hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerimiz haftanın her günü 09:00 ile 20:00 saatleri arasında arayabilir; mesai dışı acil taleplerde çağrı merkezimiz kayıt alarak ilk uygun randevu saatini bildirir. Çaybaşı ve Ordu genelinde hizmet veren mobil servis ağımız sayesinde cihazınızı taşımadan kapınızda çözüm üretmeyi hedefliyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ekibimiz, temiz ve düzenli çalışma prensibiyle adresinizde gerekli kontrolleri tamamlar; işlem bitiminde cihazın çalışır durumda teslim edilmesini sağlar. Ev, iş yeri, apartman, site, ofis ve ticari alanlarda verilen servis hizmetinde hijyen kurallarına uyulur; cihaz çevresi koruma altına alınarak müdahale gerçekleştirilir. Elektrik tesisatı, su bağlantısı, gaz hattı ve drenaj kontrolleri arıza kaynağını doğru tespit etmek için servis sürecinin ayrılmaz parçasıdır; gerekli durumlarda kullanıcıya bakım önerileri ve cihaz kullanım tavsiyeleri sözlü olarak aktarılır. Yedek parça değişimlerinde cihazınıza uygun parça kullanımı esastır; parça değişimi sonrası test çalıştırması yapılarak arızanın giderildiği teyit edilir ve cihazınız güvenli şekilde kullanıma bırakılır. Servis talebi oluşturmak, fiyat bilgisi almak veya randevu planlamak için 0 850 307 34 38 numaralı Çaybaşı Uğur Servisi hattını aramanız yeterlidir; Çaybaşı/Ordu bölgesinde hızlı, güvenilir ve garantili özel servis desteği için profesyonel ekibimiz hizmetinizdedir. İlgili servis sayfaları: Çaybaşı Klima Servisi, Çaybaşı Kombi Servisi, Çaybaşı Televizyon Servisi.

Çaybaşı Uğur Servisi — Sık Sorulan Sorular

Çaybaşı Uğur Servisi telefon numarası nedir?

Çaybaşı Uğur Servisi telefon numarası 0 850 307 34 38 olup haftanın her günü 09:00–20:00 saatleri arasında arayarak randevu oluşturabilirsiniz.

Çaybaşı Uğur Servisi yetkili servis mi?

Çaybaşı Uğur Servisi yetkili servis değildir; markadan bağımsız özel servis olarak garantisi bitmiş cihazlara yerinde teknik destek verir.

Çaybaşı Uğur Servisi ne kadar sürede adresime gelir?

Çaybaşı Uğur Servisi ortalama 60 dakika içinde adresinize ulaşmayı hedefler; Çaybaşı/Ordu bölgesinde aynı gün yerinde servis planlaması yapılır.

Çaybaşı Uğur Servisi hangi arızalara bakıyor?

Çaybaşı Uğur Servisi Çaybaşı/Ordu bölgesinde Uğur buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, klima ve televizyon arızalarına uzman teknisyen kadrosu ile müdahale eder; yedek parça ve garantili işçilik sunulur.

Çaybaşı Uğur Servisi çalışma saatleri nedir?

Çaybaşı Uğur Servisi 09:00–20:00 saatleri arasında hizmet verir; mesai dışı acil talepler kayıt altına alınarak ilk uygun saatte randevu verilir.

Çaybaşı Uğur Servisi hangi cihazlara bakıyor?

Çaybaşı Uğur Servisi Uğur marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, klima ve televizyon cihazlarına yerinde müdahale eder.

Çaybaşı Uğur Servisi yedek parça temin ediyor mu?

Çaybaşı Uğur Servisi modelinize uygun yedek parça temini mümkün olduğunca aynı gün sağlanır; parça değişimi öncesi onayınız alınır.

Çaybaşı Uğur Servisi garanti kapsamındaki cihazlara bakıyor mu?

Çaybaşı Uğur Servisi garantisi devam eden cihazlarda üretici yetkili servis yönlendirmesi önerir; garantisi bitmiş Uğur cihazlara özel servis hizmeti verir.

Çaybaşı Uğur Servisi için aynı gün yerinde servis randevusu almak üzere hemen arayın.

0 850 307 34 38 — Hemen Ara

Çaybaşı Uğur Servisi kapsamında Çaybaşı bölgesinde Uğur cihazlarınız için özel servis.

Çaybaşı Uğur Servisi kapsamında Çaybaşı bölgesinde Uğur marka cihazlarınız için özel servis hizmeti sunuyoruz. Buzdolabı, derin dondurucu, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, kombi, klima ve televizyon gibi Uğur ürünlerinde arıza tespiti, bakım ve onarım işlemleri yerinde gerçekleştirilir. Uğur cihazınızda çalışmama, ses, koku, su kaçağı, soğutma veya ısıtma zayıflığı, ekran hatası, program yarıda kalma ve benzeri arızalarda Çaybaşı Uğur Servisi ekibimiz modelinize uygun müdahale planı oluşturur. Onayınız olmadan parça değişimi veya ek ücret uygulanmaz; servis öncesi bilgilendirme yapılır. Çaybaşı genelinde aynı gün servis imkânı sunulmaya çalışılır; modelinize uygun yedek parça temini mümkün olduğunca hızlı sağlanır ve yapılan işçilik garanti altına alınır. Uğur cihazınızın seri numarası, arıza kodu ve yapılan işlem servis kayıtlarına işlenir. Çaybaşı Uğur Servisi markadan bağımsız özel servis hizmeti verir; yetkili servis değildir ve garantisi devam eden cihazlarda üretici servis yönlendirmesi önerilir. Garanti kapsamı dışındaki Uğur cihazlarda yerinde hızlı çözüm için 0 850 307 34 38 numaralı hattımızdan randevu oluşturabilirsiniz. Çaybaşı bölgesindeki konut, site, apartman ve iş yerlerine yönlendirilen teknisyenlerimiz hijyen kurallarına uygun çalışır; cihaz test edilerek arızanın giderildiği kontrol edilir ve kullanıma hazır şekilde teslim edilir. Servis sonrası performans kontrolü yapılır; Çaybaşı Uğur Servisi hattından fiyat bilgisi alabilir ve haftanın her günü 09:00–20:00 saatleri arasında randevu oluşturabilirsiniz. Uğur cihazlarında elektronik kart, motor, kompresör, pompa, rezistans, sensör ve mekanik parça arızalarına model bazlı müdahale edilir; servis formuna arıza kodu ve yapılan işlem detaylı şekilde yazılır. Çaybaşı bölgesinde acil arıza kayıtları önceliklendirilir; Çaybaşı Uğur Servisi kapsamında hızlı ulaşım, şeffaf fiyatlandırma ve garantili işçilik ile güvenilir özel servis desteği sunulmaya devam edilir.

Çaybaşı Uğur Servisi — Servis Aşamaları

Arıza bildiriminden teslime kadar süreç
01Arama ve Kayıt

Çaybaşı Uğur Servisi hattını (0 850 307 34 38) arayarak arıza ve adres bilgilerinizi paylaşın; çağrı merkezimiz kaydınızı açar.

02Randevu Planlama

Çaybaşı bölgesinde adresinize uygun gün ve saat için randevu oluşturulur; acil arıza bildirimleri önceliklendirilir.

03Yerinde Arıza Tespiti

Teknisyenimiz adresinize gelerek cihazı yerinde inceler, arıza kaynağını belirler ve müdahale planını sizinle paylaşır.

04Onay ve Fiyat Bilgisi

Onayınız olmadan işlem yapılmaz; yedek parça ve işçilik ücreti şeffaf biçimde bildirilir, ek ücret uygulanmaz.

05Onarım ve Test

Onay verdiğiniz kapsamda onarım tamamlanır; cihaz çalıştırılarak arızanın giderildiği kontrol edilir.

06Teslim ve Garanti

Cihazınız kullanıma hazır şekilde teslim edilir; yapılan işçilik Çaybaşı Uğur Servisi kapsamında garanti altına alınır.

Çaybaşı Uğur Servisi — Müşteri Yorumları

Çaybaşı, Ordu — müşteri geri bildirimleri
Fatma S.Çaybaşı
★★★★★

Çaybaşı bölgesinde kombi bakımı yaptırdım. Saatinde geldiler, cihaz test edilerek teslim edildi; memnun kaldım.

Elif N.Çaybaşı
★★★★★

Çaybaşı Uğur Servisi üzerinden iletişime geçtim; Çaybaşı adresinde hızlı randevu, uygun fiyat ve garantili işçilik sunuldu.

Hasan Y.Çaybaşı
★★★★★

Çaybaşı Uğur Servisi ekibi Çaybaşı adresime kısa sürede ulaştı. Şeffaf fiyat, garantili işçilik ve profesyonel hizmet.

Zeynep A.Çaybaşı
★★★★★

Buzdolabı soğutmuyordu; Çaybaşı bölgesinde aynı gün servis aldım. Arıza giderildi, cihaz sorunsuz çalışıyor.

Mehmet K.Çaybaşı
★★★★★

Çaybaşı bölgesinde Uğur cihazı arızası için aradım; aynı gün teknisyen geldi, fiyat önceden söylendi, işçilik garantili yapıldı.

Emre D.Çaybaşı
★★★★★

Çaybaşı için Uğur cihazı servisi ararken ulaştım. Telefonda net bilgi, yerinde hızlı çözüm; tavsiye ederim.

Ayşe T.Çaybaşı
★★★★★

Çaybaşı Uğur Servisi hattından randevu aldım. Çaybaşı bölgesinde hızlı ulaşım, temiz çalışma ve sorunsuz onarım için teşekkür ederim.

Selin M.Çaybaşı
★★★★★

Markadan bağımsız özel servis arayanlara Çaybaşı Uğur Servisi hattını öneririm. Çaybaşı bölgesinde düzenli ve güvenilir hizmet.

Fatma S.Çaybaşı
★★★★★

Çaybaşı bölgesinde kombi bakımı yaptırdım. Saatinde geldiler, cihaz test edilerek teslim edildi; memnun kaldım.

Elif N.Çaybaşı
★★★★★

Çaybaşı Uğur Servisi üzerinden iletişime geçtim; Çaybaşı adresinde hızlı randevu, uygun fiyat ve garantili işçilik sunuldu.

Hasan Y.Çaybaşı
★★★★★

Çaybaşı Uğur Servisi ekibi Çaybaşı adresime kısa sürede ulaştı. Şeffaf fiyat, garantili işçilik ve profesyonel hizmet.

Zeynep A.Çaybaşı
★★★★★

Buzdolabı soğutmuyordu; Çaybaşı bölgesinde aynı gün servis aldım. Arıza giderildi, cihaz sorunsuz çalışıyor.

Mehmet K.Çaybaşı
★★★★★

Çaybaşı bölgesinde Uğur cihazı arızası için aradım; aynı gün teknisyen geldi, fiyat önceden söylendi, işçilik garantili yapıldı.

Emre D.Çaybaşı
★★★★★

Çaybaşı için Uğur cihazı servisi ararken ulaştım. Telefonda net bilgi, yerinde hızlı çözüm; tavsiye ederim.

Ayşe T.Çaybaşı
★★★★★

Çaybaşı Uğur Servisi hattından randevu aldım. Çaybaşı bölgesinde hızlı ulaşım, temiz çalışma ve sorunsuz onarım için teşekkür ederim.

Selin M.Çaybaşı
★★★★★

Markadan bağımsız özel servis arayanlara Çaybaşı Uğur Servisi hattını öneririm. Çaybaşı bölgesinde düzenli ve güvenilir hizmet.

Çaybaşı Teknik Servis Hizmetleri

Yerinde arıza, bakım ve onarım

Çaybaşı Diğer Servisler

Markadan bağımsız özel servis — yetkili servis değildir

Çaybaşı Uğur Servisi — Hizmet Verilen Mahalleler

Çaybaşı mahallelerinde Uğur cihaz servisi

Çaybaşı ilçesinde listelenen mahallelerde Uğur marka cihazlara markadan bağımsız özel servis hizmeti verilmektedir. Randevu ve fiyat bilgisi için 0 850 307 34 38 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

Akbaba Mah. Aşıklı Çakıllı Mah. Boras Mah. Cemallı Mah. Cevizliyatak Mah. Eğribel Mah. Göksu Mah. Gürcek Mah. Hacıali Mah. Kapılı Mah. Kargalı Mah. Kurudere Mah. Kuşlu Mah. Köklük Mah. Mollalı Mah. Namazlı Mah. Taşkesiği Mah. Tekke Mah. Yenicuma Mah. Çandır Mah. Çay Mah. Çayır Mah. Çağlayan Mah. Çınar Mah. İlküvez Mah. İçeribükü Mah.

Çaybaşı — 26 mahallede yerinde özel servis

Servis talebi ve randevu için hemen arayın

0 850 307 34 38
Özel Servis hattı0 850 307 34 38Hemen Ara